Polo Tv Newsy Premiera „Disco Polo" we Wszystko mi Disco! Maciek Smoliński zapytał gwiazdy o pierwsze wrażenia po seansie!

Premiera „Disco Polo" we Wszystko mi Disco! Maciek Smoliński zapytał gwiazdy o pierwsze wrażenia po seansie!

dodano: 25.02.2015

We wtorkowy wieczór w Warszawie odbyła się premiera „Disco Polo" - długo oczekiwanego filmu o fenomenie polskiej muzyki tanecznej. Nie zabrakło na niej ekipy Wszystko mi Disco. Relację z wydarzenia pokażemy Wam już we czwartek, we Wszystko mi Disco, o godz. 17:15.Pierwszy polski film o fenomenie muzyki tanecznej już w piątek 27 lutego wejdzie na ekrany kin. Uroczysta premiera tej niesamowitej produkcji odbyła się we wtorek w Warszawie. Ekipa Wszystko mi Disco, która także wzięła udział w wydarzeniu, nie próżnowała! Maciek Smoliński i Edyta Folwarska zapytali gwiazdy o ich pierwsze wrażenia po projekcji. Już we czwartek, 26 lutego, w programie Wszystko mi Disco, pokażemy Wam rozmowy z bohaterami tego niezwykłego wieczoru: Tomaszem Kotem, Joanną Kulig, Piotrem Głowackim, Radkiem Liszewskim, Robertem Klattem i nie tylko.

Ale to nie wszystko! W programie zobaczycie też trzy niesamowite premiery, które przygotowali dla Was Shantel, Andre, Freaky Boys.

Bądźcie z nami w najbliższy czwartek, 26 lutego, o godz. 17:15 i oglądajcie Wszystko mi Disco!

Zwiastun programu znajdziecie TUTAJ.

Tagi