Polo Tv Newsy Premiera najnowszego klipu Magdy Niewińskiej pt. „Buźka” już w czwartek w Polo tv!

Premiera najnowszego klipu Magdy Niewińskiej pt. „Buźka” już w czwartek w Polo tv!

dodano: 09.09.2014

Kobieta z temperamentem i złotym sercem. Tak można scharakteryzować wokalistkę Magdę Niewińską. Artystka postanowiła ostatnio odmienić nieco swój sceniczny wizerunek. Trwają właśnie prace nad jej nową płytą, a już w tym tygodniu w programie Wszystko mi disco premiera najnowszego klipu „Buźka”.
To będzie totalna zmiana klimatu. Magda Niewińska postanowiła, że nadszedł czas na zmianę wizerunku i repertuaru. Ale nie martwcie się, artystka nie zmierza rezygnować z tanecznych rytmów. Jej nowy klip „Buźka” zdecydowanie nadaje się do dyskotekowych szaleństw. Utwór promuje nowy krążek wokalistki, który już wkrótce ukaże się na rynku.

Magda już nie raz udowodniła, że jest nieszablonową artystką. Jej przygoda z muzyką zaczęła się przecież od bluesa. Teraz przyszedł czas na nowoczesne brzmienia klubowe. W nowym klipie usłyszymy też elementy rapu!

Oceńcie sami, czy podoba się Wam nowy wizerunek Magdy. Zobaczcie jej nowy klip już w czwartek 11 września w programie wszystko mi disco. Startujemy punktualnie o 17:15.Tagi