Polo Tv Newsy Premiera nowego sezonu Kuchni Polowej a w nim rozśpiewany Marek Gwiazdowski z żoną Aldoną. Ten świąteczny, rodzinny odcinek już dziś w Polo tv!

Premiera nowego sezonu Kuchni Polowej a w nim rozśpiewany Marek Gwiazdowski z żoną Aldoną. Ten świąteczny, rodzinny odcinek już dziś w Polo tv!

dodano: 22.12.2014

Ogłaszamy otwarcie nowego sezonu programu Kuchnia Polowa! Już dziś o godz. 17:15 w świątecznym wydaniu programu Marek Gwiazdowski z żoną Aldoną przygotują jedną ze swoich ulubionych wigilijnych potraw: pierogi z kaszą gryczaną! Sprawdźcie koniecznie, jak wokalista grupy MIG radzi sobie z lepieniem ciasta!Kuchnia Polowa powraca z nowymi odcinkami. Trzeci sezon obfitować będzie w znakomitych gości, smaczne potrawy ale i niespodzianki. Elwira Mejk zmieniła nieco formułę swojego programu. Od dziś goście będą nie tylko przygotowywać swoje popisowe dania ale i brać udział w różnych zabawnych konkurencjach związanych z kulinariami! Na pierwszy ogień pójdzie młode małżeństwo: Aldona i Marek Gwiazdowscy. Zobaczcie, jak radzą sobie z przyrządzeniem wigilijnych potraw i zadaniami przygotowanymi dla nich przez Elwirę. Usłyszycie też o pewnych wyjątkowych zwyczajach, wierzeniach, tradycjach i przepowiedniach funkcjonujących w rodzinach Marka i Aldony! Jesteście ciekawi? Zapraszamy na premierowy odcinek Kuchni Polowej już dziś, w poniedziałek, 22 grudnia, o godz. 17:15.

Obejrzyj zwiastun programu!


Tagi