Polo Tv Newsy Premiera nowego teledysku Radka Liszewskiego! Już we wtorek! A dziś posłuchaj fragmentu piosenki!

Premiera nowego teledysku Radka Liszewskiego! Już we wtorek! A dziś posłuchaj fragmentu piosenki!

dodano: 15.09.2014

Na tę chwilę fani Radka Liszewskiego czekają od dawna! Już we wtorek 16 września o godz. 17.15 w Polo TV światowa premiera najnowszego teledysku Radka – „Zniosłem tyle kłamstw”! Ale uwaga, u nas możesz usłyszeć fragment piosenki już dziś!
Od pamiętnego hitu „Ona tańczy dla mnie” wszystko, co zrobi Radek jest pilnie obserwowane przez rzesze fanów w Polsce i na świecie. No cóż, wynik ponad 83 milionów wyświetleń w YouTube mówi sam za siebie. Czy tak będzie i tym razem?

Radek nie lubi siedzieć w miejscu, dlatego – jak zapowiada – nowa produkcja zaskoczy fanów. Będą piękne dziewczyny, aktorzy, sceneria kultowego discopolowego klubu Explosion i niesamowity klimat potęgowany ujęciami w unikatowej technice, tzw. Master Shot. Ale przede wszystkim romantyczny, balladowy nastrój, malowany charakterystycznym głosem Radka.

Równolegle z premierą w Polo tv, nowy przebój będzie można oglądać na kanale YouTube. A już teraz możecie posłuchać TUTAJ fragmentu najnowszej piosenki Liszewskiego. Podoba się Wam? My jesteśmy pod dużym wrażeniem!

Tagi