Polo Tv Newsy Przeboje disco polo podbijają świat. Bayer Full zdobył Chiny a teraz chce podbić...

Przeboje disco polo podbijają świat. Bayer Full zdobył Chiny a teraz chce podbić...

dodano: 17.02.2017

Przeboje disco polo są znane na całym świecie. Jesteście ciekawi, gdzie w jakiej części świata swoje piosenki disco polo będzie promował zespół Bayer Full? Szykujcie się na sensacyjne wieści!

Zdjęcie z artykułu: Przeboje disco polo podbijają świat. Bayer Full zdobył Chiny a teraz chce podbić...
Teledyski disco polo - Bayer Full - miniatura źródło: materiały Polo tv

Przeboje disco polo zachwycają ludzi z najdalszych zakątków świata. Jak zapewne pamiętacie, zespół Bayer Full ze swoim liderem Sławkiem Świerzyńskim zrobił jakiś czas temu niesamowitą furorę w Chinach. Teraz planuje podbój jeszcze jednego egzotycznego kraju!

Jak czytamy w Super Expressie, kolejnym państwem, które wkrótce pozna hity disco polo legendarna grupa są... Zjednoczone Emiraty Arabskie! Lider Bayer Full nagrywa właśnie pytę po arabsku, którą ma nadzieję podbić tamtejszy rynek - donosi Super Express. - Tak szczerze mówiąc, to nie był nasz pomysł. Na jednej z imprez podeszli do nas przedstawiciele Emiratów Arabskich, którzy zaproponowali nam, byśmy zaśpiewali nasze największe hity disco polo w ich języku, mówiąc, że ich rynek chętnie nas przyjmie - wyznaje Sławek Świerzyński na łamach Super Expressu.

Ale to jeszcze nie wszystko... Bayer Full nagrywa swoje największe przeboje disco polo nie tylko po arabsku, ale również... po hiszpańsku! Co z tego wyniknie? Jesteśmy przekonani, że we wszystkich swoich inicjatywach legendarny zespół jest skazany na sukces.

Więcej informacji o wakacjach zimowych Bartka Padyaska, a także plotki i doniesienia o innych gwiazdach znajdziecie w rubryce Polo Plotki ukazującej się w każdą środę w Super Expressie. Rubrykę, w której króluje muzyka disco polo prowadzi prezenterka Polo tv Edyta Folwarska.

 


OGLĄDAJ ZA DARMO POLO TV NA POLOTV.PL