Polo Tv Newsy Przebojowa składanka największych hitów disco polo oraz magazyn o gwiazdach już dziś mogą być Wasze!

Przebojowa składanka największych hitów disco polo oraz magazyn o gwiazdach już dziś mogą być Wasze!

dodano: 27.08.2014

Na zakończenie lata mamy prezent dla Wszystkich wielbicieli disco polo. Już od dziś w sprzedaży pojawi się przebojowa składanka Waszych ulubionych tanecznych hitów. Prócz płyty otrzymacie także kolorowy magazyn o gwiazdach disco polo. Znajdziecie w nim wywiady, teksty piosenek, relacje z letnich koncertów i festiwali oraz informacje o nowym serialu Polo tv - „Miłość w rytmie disco”.
Chcecie poznać drogę do sławy Radka Liszewskiego albo wybrać się na wakacje do Egiptu z Evą Bastą? Chcielibyście zaśpiewać z Elwirą Mejk lub grupą Classic ich największe przeboje? Marzycie o autografie lidera After Party? Teraz Wasze marzenia mogą się spełnić. Od dziś w kioskach możecie kupić specjalny magazyn Super Hity Disco Polo wraz z płytą CD.

Znajdziecie w nim fascynującą historię Radka Liszewskiego. Poznacie bliżej nasze wielkie gwiazdy. Zajrzycie do studia radiowego Vox FM, by przyjrzeć się pracy prezenterów „Pierwszej zmiany”. Poznacie bohaterów nowego serialu o miłości i muzyce disco, który już wkrótce zagości na Waszych ekranach. W magazynie znajdziecie też teksty ulubionych przebojów oraz niespodziankę - plakat grupy After Party z autografem Patryka Pegzy!

Ponadto mamy też dla Was niesamowitą składankę dziesięciu najgorętszych hitów sezonu. Na płycie usłyszymy m.in. zespoły: MIG, Czadoman, Classic, Mejk, Fanatic i Basta. Znajdziecie tu także premierową piosenkę grupy Weekend „Zniosłem tyle kłamstw", która promuje nasz nowy serial „Miłość w rytmie disco".

Ten rewelacyjny magazyn może być Wasz za jedyne 9,99 zł. Nie przegapcie takiej okazji i już dziś kupcie go w kiosku!