Polo Tv Newsy "Przypomnij mi" na festiwalu w Szczecinku. Czy zdobędzie tytuł Super Premiery?

"Przypomnij mi" na festiwalu w Szczecinku. Czy zdobędzie tytuł Super Premiery?

dodano: 24.06.2014

Już za 10 dni startuje Polo tv Hit Festival. O statuetkę Super Premiery powalczy 20 największych hitów emitowanych na antenie stacji Polo tv. Czy utwór Marcina Millera pokona inne przeboje? Dowiemy się tego już za 10 dni.

Nominowana do Super Premiery piosenka grupy Boys „Przypomnij mi” powstała pod koniec 2013 roku. Zaraz potem pojawił się teledysk, który miał swoją premierę 17 grudnia na antenie Polo tv. Klip kręcono w pałacu w Otrębusach w dość niesprzyjających dla zespołu okolicznościach. Boys wrócił właśnie z koncertu w Belgii i właściwie prosto z lotniska przeniósł się na plan zdjęciowy.
- Byliśmy wypluci na maxa ale cóż zrobić. Trzeba było udawać, że się fajnie bawimy – wspomina dziś Marcin Miller. Jednak warto było się tak trudzić, bo efekt  przeszedł ich oczekiwania. Piosenka szybko zdobyła serca fanów. Na koncertach śmiało konkuruje z największymi hitami Boys, takimi jak „Szalona”czy „Wolność”. Czy okaże się hitem Festiwalu w Szczecinku? Marcin Miller ma taką cichą nadzieję. Kochani wszystko w Waszych rękach. 4 lipca to właśnie Wy wybierzecie Super Premierę. Lider Boys liczy na Wasze głosy.
Obejrzyj nominowany teledysk
Tagi