Polo Tv Newsy Pudzian - romantyczne oblicze wokalisty i jego gorąca premiera „Bądź wierna mi" w walentynkowym wydaniu Wszystko mi disco!

Pudzian - romantyczne oblicze wokalisty i jego gorąca premiera „Bądź wierna mi" w walentynkowym wydaniu Wszystko mi disco!

dodano: 11.02.2015

„Bądź wierna mi” - już jutro we Wszystko mi disco gorąca premiera teledysku, który przygotował dla Was Pudzian, czyli Krystian Pudzianowski! Relację z planu klipu zobaczycie we wtorek 17 lutego o 16:30 tylko w Polo tv. Zobaczcie, co się tam działo!A działo się naprawdę dużo! Wokalista wcielił się w rolę amanta, obsypywał ukochaną płatkami róż, nalewał jej szampana, gładził jej włosy, tańczył w basenie i rzucał powłóczyste spojrzenia swej wybrance serca.Trzeba przyznać, że Krystianowi pasuje ten niecodzienny wizerunek. Niejedna kobieta przecież skrycie marzy o takim facecie - silnym a jednocześnie delikatnym i romantycznym! Czy dziewczyna z teledysku w końcu ulegnie Krystianowi? Sprawdźcie to koniecznie! Ten teledysk już jutro w programie Wszystko mi disco. Jesteśmy przekonani, że wprawi Was w romantyczny nastrój!Specjalnie dla Was przygotowaliśmy także relację z planu tego klipu. Pokażemy Wam ją we wtorkowym Discopolocie - Premiery. A tam ekskluzywne wnętrza pałacyku w Otrębusach, śliczne i seksowne tancerki Pudziana oraz piękna nieznajoma, dla której lider zespołu stracił głowę.Tagi