Polo Tv Newsy Radek Liszewski i grupa Weekend otwierają rok z impetem! „Ja chodzę z nią” - nowy teledysk zespołu Weekend już wkrótce w Polo tv!

Radek Liszewski i grupa Weekend otwierają rok z impetem! „Ja chodzę z nią” - nowy teledysk zespołu Weekend już wkrótce w Polo tv!

dodano: 08.01.2015

Radek Liszewski to artysta z krwi i kości! Jego grafik koncertowy pęka w szwach a on jeszcze znajduje czas na kręcenie nowych klipów. Już w najbliższy czwartek widzowie Polo tv będą mogli poznać jego nowy teledysk. Weekend zaprasza na premierę swojej nowej produkcji - zobaczycie ją 15 stycznia w programie Wszystko mi disco!Utwór „Ja chodzę z nią” pochodzi z najnowszego krążka formacji Weekend. Po „Będziesz na zawsze”, „Zostań na noc” oraz „Zniosłem tyle kłamstw” to już czwarty teledysk zrealizowany do utworów z tej właśnie płyty. Za realizacją teledysku stoi Przemek Niewęgłowski. Główni aktorzy to młodzi modele: Weronika Sochacz i Daniel Nowak. Klip opowiada o nastolatkach i to wokół ich emocji rozgrywa się akcja utworu. Będzie gorąco?