Polo Tv Newsy Rozbawiony D-Bomb, stęskniony Kris Talisman oraz tajemnicza formacja E-Mail. Obejrzyj Wszystko mi Disco w internecie

Rozbawiony D-Bomb, stęskniony Kris Talisman oraz tajemnicza formacja E-Mail. Obejrzyj Wszystko mi Disco w internecie

dodano: 19.09.2014

Już teraz w internecie część druga relacji Maćka Smolińskiego z pożegnania lata w Iłowie. Nasz prezenter spotkał tam same wielkie gwiazdy sceny disco. Zobaczcie koniecznie, czego życzyli Zenkowi Martyniukowi z okazji jego jubileuszu liderzy zespołów D-Bomb i Freaky Boys. Dowiedzcie się za czym tęskni Kris Talisman i dlaczego Robert Klatt ma większą tremę występując w rodzinnym Iłowie.
Za kulisami 17. Wielkiego Pożegnania Lata w Iłowie panowała szampańska atmosfera. Goście Maćka Smolińskiego dali temu wyraz na wizji. Wszyscy doskonale się bawili. A wszystko za sprawą znakomitego koncertu i okrągłego jubileuszu grupy Akcent. Zobaczcie, co się tam działo.

W programie mamy dla Was także dwie gorące premiery od Andre „Za kolanko" i formacji E-Mail „Letni szał". Będzie wakacyjnie, gorąco i trochę tajemniczo. Jeśli przegapiłeś nasz program w telewizji teraz masz szansę obejrzeć go na naszej stronie internetowej.

Obejrzyj Wszystko mi disco w internecie. Część 1, część 2, część 3.


Tagi