Polo Tv Newsy Ruszyła sprzedaż biletów na festiwal w Ostródzie!

Ruszyła sprzedaż biletów na festiwal w Ostródzie!

dodano: 19.07.2013

Fani mogą prosto i wygodnie zamówić bilety przez aplikację dostępną na fanpage’u festiwalu na Facebook’u lub za pośrednictwem maila.Dzięki aplikacji zamieszczonej na fanpage’u, od teraz fani mają możliwość nabywania biletów bez wychodzenia z domu i ponoszenia kosztów dostawy. Wystarczy kilka kliknięć i po chwili  otrzymują na wskazany adres e-mail potwierdzenie, które należy samodzielnie wydrukować
i zachować do kontroli przy wejściu na teren festiwalu. Bilety jednodniowe można nabyć już za 35zł, a dwudniowe - 50zł.
Na najwierniejszych fanów czekają też karnety VIP, w ramach których będą mieli wstęp na oficjalne afterparty z gwiazdami festiwalu z darmowym cateringiem oraz otwartym barem pełnym najlepszych alkoholi. Posiadacze karnetów VIP w czasie koncertów będą mogli przebywać w przygotowanej dla nich strefie pod sceną, czyli  Golden Circle, dzięki czemu będą jeszcze bliżej gwiazd. Oddzielne wejście i parking VIP zagwarantują komfortowy wstęp na teren wydarzenia. Jednak serce niejednego fana zabije mocniej na wieść, że wśród osób, które zakupią wejściówki VIP, rozlosowana zostanie specjalna nagroda – kolacja z Marcinem Millerem z zespołu Boys! Koszt biletu VIP na 1 dzień to 350zł, a na 2 dni – 500 zł. Bilety VIP można nabyć jedynie w przedsprzedaży, a wszelkie informacje na ich temat i możliwość zamówienia są dostępne pod adresem e-mail: marta@h-es.pl.
Program festiwalu zapowiada się bardzo ciekawie. W piątek wystąpią największe gwiazdy polskiej muzyki disco polo, między innymi: Classic, Akcent, Boys oraz Weekend.
Punktem kulminacyjnym pierwszego dnia będą koncerty zespołu Papa D. a także występ włoskiej mega-gwiazdy stylu Italo Disco - Francesco Napoli.

„Jeśli kochacie taniec i rytmy disco nie może Was zabraknąć przy wyborze Hitu Wszech Czasów Disco Polo. To będzie taneczna esencja blisko dwóch dekad ewolucji muzyki disco polo. Bądźcie z nami w Ostródzie lub włączcie Polo TV – zachęca do udziału w Festiwalu Małgorzata Golińska, prezes Polo TV.

Drugi dzień festiwalu to koncert młodych debiutantów sceny dance, a następnie koncert Premier, podczas którego znani artyści zaprezentują swoje nowe utwory. Na scenie nie zabraknie takich zespołów jak: Boys, Classic, Akcent, Etna, Milano, Imperium, Diadem, Rajmund, Buenos Ares, Direx, Exaited, Jarek Rynkiewicz, Toledo, Shine, Junior, Coolers, Maxel, Medium, Alan, Jump, Odysey, Redox, Ada Krawczyk. Gwiazdą wieczoru w sobotę jest holenderska
dance-popowa formacji Vengaboys, której przeboje do dziś królują na parkietach dyskotek, m.in. "We're going to Ibiza", Shalalalala", "Boom, boom, boom, boom".
„Serdecznie zapraszamy na jubileuszowy, XVIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej.
Na dwa dnia zmienimy Ostródę w prawdziwe królestwo muzyki tanecznej. Od Weekendu
do Vengaboys – tu będzie bić muzyczne serce Polski. Poczujcie z nami jego rytm” – zaprasza
na Festiwal Robert Klatt, dyrektor generalny firmy World Media, organizatora XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej.


O festiwalu

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej odbywa się w Ostródzie od 1997 roku. Jest jedną
z największych imprez plenerowych w Polsce. Na stałe wpisał się w kalendarz imprez letnich fanów muzyki tanecznej i pop z Polski, jak i z zagranicy. Od kilku lat na festiwal zapraszane są największe gwiazdy europejskiej muzyki dyskotekowej, m.in. Boney M., Thomas Anders z Modern Talking
oraz Snap. Od 2011 roku relację na żywo można obejrzeć w Polo TV. Organizatorem festiwalu jest World Media. Więcej na stronie www.festiwalostroda.pl.


FB: https://www.facebook.com/OFMTOstroda?fref=ts


YT:
http://www.youtube.com/user/Ostroda2013
Tagi