Polo Tv Newsy Ruszyło kolejne głosowanie w naszym plebiscycie Top 100 Teledysków Disco Polo! Przyłącz się do zabawy i wybierz z nami najlepsze teledyski disco polo!

Ruszyło kolejne głosowanie w naszym plebiscycie Top 100 Teledysków Disco Polo! Przyłącz się do zabawy i wybierz z nami najlepsze teledyski disco polo!

dodano: 24.02.2015

Kochacie bawić się przy klipach do muzyki tanecznej? Stwórzcie razem z nami zestawienie, na którym znajdą się najlepsze teledyski disco polo, głosując na swoje ulubione produkcje w naszym plebiscycie!Kolejne głosowanie w naszej zabawie, która ma wyłonić listę najbardziej przebojowych teledysków disco polo, właśnie się zaczęło! We wczorajszym, poniedziałkowym odcinku programu Top 100 Teledysków Disco Polo przedstawiliśmy Wam kolejne produkcje, które biorą udział w naszej rywalizacji, wraz z komentarzami gwiazd i ekspertów. Wczoraj wieczorem, na stronie internetowej naszej zabawy ruszyła też kolejna odsłona naszego plebiscytu, w którym to właśnie Wy wybieracie najlepsze teledyski disco polo.Chcecie, żeby Wasi faworyci znaleźli się w rankingu na czołowych miejscach? Oddajcie swój głos na pięć swoich ulubionych klipów disco polo wchodząc na stronę naszego glosowania. Kto w nim wygra? Przekonacie się wkrótce, a na razie przyłączcie się do wspólnej zabawy i razem z nami zadecydujcie, które klipy okażą się najlepsze! W tym tygodniu możecie zagłosować między innymi na Etnę i jej „Mamisynka", klip Czadomana „Kochane Panie" oraz „Już Nie Zatańczy Dla Mnie" Basty. Zapraszamy!