Polo Tv Newsy Sabrina, Mr President, Mario Bischin oraz gwiazdy polskiej sceny disco polo w Mrągowie. Konieczcie wybierzcie się na disco pod Żaglami!

Sabrina, Mr President, Mario Bischin oraz gwiazdy polskiej sceny disco polo w Mrągowie. Konieczcie wybierzcie się na disco pod Żaglami!

dodano: 11.08.2014

Któż nie pamięta uroczej Sabriny pluskającej się w basenie w towarzystwie licznych przystojniaków? Teraz będziecie mogli usłyszeć ją na żywo. Sabrina będzie gościem drugiego dnia festiwalu Disco pod Żaglami w Mrągowie. Zapowiada się gorący wieczór.

To będą dwa dni muzycznego szaleństwa.15 i 16 sierpnia przygotujcie się na niezapomniane emocje i zabawę przy największych przebojach disco. Już teraz zarezerwujcie sobie długi weekend i przyjedźcie na mega imprezę do Mrągowa. Organizatorzy zapewniają, że to będzie najlepsze wydarzenie muzyczne w Polsce.Prócz uroczej gwiazdy disco na scenie zaprezentują się także inne legendy muzyki tanecznej. Usłyszycie największe przeboje Mr. Presidenta, Mario Bischin czy Mirami. Z polskich wykonawców pojawią się tego dnia Fanatic, After Party, D-Bomb, Magda Niewińska, Etna, Jorrgus i Freaky Boys. Ci artyści nie pozwolą Wam usiąść ani na chwilę.Dla największych fanów organizatorzy przygotowali karnety VIP. Dzięki nim będzie można spotkać swoich muzycznych idoli po koncercie na specjalnym party. Zadbano także o najmłodszych uczestników imprezy. Profesjonalni animatorzy zadbają o dobre samopoczucie i zabawę Waszych dzieci, kiedy Wy będziecie szaleć pod sceną w rytm ulubionych przebojów.

Zapraszamy do Mrągowa 15 i 16 sierpnia.