Polo Tv Newsy Ścieżka dźwiękowa do filmu Disco Polo - płyta już w sprzedaży!

Ścieżka dźwiękowa do filmu Disco Polo - płyta już w sprzedaży!

dodano: 13.03.2015

Takiej produkcji jeszcze nie było! Płyta z przebojami muzyki tanecznej, które znalazły się na ścieżce dźwiękowej filmu Disco Polo już od dziś może być Wasza!  Na krążku znalazły się m.in. największe hity grup Akcent, Boys, Weekend, Classic w całkowicie nowej aranżacji, przygotowanej specjalnie na potrzeby produkcji filmowej. Sprawdźcie, jak brzmią najgorętsze przeboje gwiazd disco polo w wykonaniu aktorów występujących w filmie: Dawida Ogrodnika, Joanny Kulig i Rafała Maćkowiaka!


Fot. Alvernia Studios

Ponad pół miliona widzów w zaledwie 10 dni obejrzało w kinach najnowszy film Maćka Bochniaka pt. „Disco Polo”! Teraz producenci filmu przygotowali kolejną niespodziankę dla wielbicieli tego obrazu. Od 13 marca na rynek trafiła płyta ze ścieżką dźwiękową do filmu Disco Polo! Fani muzyki tanecznej znajdą tam takie hity jak: „Hej czy Ty wiesz” z repertuaru grupy Classic, „Ona tańczy dla mnie” formacji Weekend, „Szalona „ - hit wszech czasów zespołu Boys czy wreszcie prawdziwą kopalnię przebojów Zenka Martyniuka „Sonet dla miłości”, „Dziewczyna z klubu disco” i „Życie to są chwile”!


Fot. Alvernia Studios

Krążek zawiera aż 15 szlagierów muzyki tanecznej w całkowicie odświeżonej wersji i w wykonaniu aktorów grających w filmie. Tej płyty nie może zabraknąć w płytotece fana muzyki disco polo!

Tagi