Polo Tv Newsy Seksowna Kylie Minogue, jej gorące hity i teatralne show – zobacz, co artystka zaprezentuje już w czwartek na jedynym koncercie w Polsce!

Seksowna Kylie Minogue, jej gorące hity i teatralne show – zobacz, co artystka zaprezentuje już w czwartek na jedynym koncercie w Polsce!

dodano: 27.10.2014

Takiego show jeszcze nie widzieliście! Kąpiel w wannie pełnej piór, cudowne kreacje, niesamowite układy taneczne oraz zjawiskowa Kylie Minogue - to wszystko czeka Was już w czwartek 30 października na jedynym koncercie australijskiej gwiazdy w Polsce! Sprawdźcie, co jeszcze będziecie mogli tam zobaczyć!
Jej gwiazda błyszczy niezmiennie od lat 80. a jej przeboje, i to zarówno te stare, jak i najnowsze, cieszą się niesłabnącą popularnością.

Artystka zniknęła ze sceny kilka lat temu, by stoczyć zwycięską batalię z nowotworem piersi. Dziś powraca w wielkim stylu, z nowymi hitami i niesamowitym scenicznym show!

Kylie Minogue odwiedzi nasz kraj w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej Kiss Me Once Tour 2014, promującej jej nowy album Kiss Me Once. Będzie to wspaniała okazja, by na żywo usłyszeć jej najnowsze przeboje, w tym szturmujący od miesięcy listy przebojów utwór „Into the Blue”. Prócz nowego materiału muzycznego, pochodzącego z jej najnowszego krążka, artystka zaprezentuje także dobrze Wam znane starsze hity. To wszystko usłyszycie już 30 października w hali łódzkiej Atlas Areny. Bilety na koncert kupicie na www.eventim.pl oraz na www.LiveNation.pl.

Zobaczcie już teraz co piękna Kylie przygotowała dla swoich fanów!