Polo Tv Newsy Sensacja! Rolnik z show gwiazdą disco polo?

Sensacja! Rolnik z show gwiazdą disco polo?

dodano: 09.02.2015

Adam Kraśko, uczestnik popularnego telewizyjnego show „Rolnik szuka żony” próbuje szczęścia w disco polo! Właśnie pojawił się jego pierwszy klip pt. „Oj Aniu, Aniu”, który już bije rekordy popularności w internecie. Czyżby zarzucił całkowicie pomysł szukania drugiej połówki?Adam Kraśko, jeden z uczestników popularnego telewizyjnego show jeszcze do niedawna szukał żony. Jego zabiegi o wybrankę serca śledzić można było w programie „Rolnik szuka żony”. Teraz jednak Adam zupełnie już o tym nie myśli. W jego życiu pojawił się inny cel.

Sympatyczny rolnik postanowił spróbować szczęścia w branży disco polo. Razem z zespołem XFORT nagrał swój pierwszy hit pt. „Oj Aniu, Aniu”. Powstał już nawet teledysk do tego utworu, który na YouTubie obejrzało już ponad 600 tys. osób.

Jak podaje SE, w ubiegłą sobotę Adam wraz z formacją XFORT wystąpił w restauracji Quatro w Brańsku. I choć zaśpiewał tam tylko jeden utwór, to właśnie on przyciągał uwagę damskiej części widowni. Publiczność zgromadzona na koncercie witała go oklaskami i traktowała jak prawdziwą gwiazdę! Panowie częstowali go wódką a miejscowe piękności zachęcały do tańca. Jak donosi SE, Adam nie odmówił żadnej i co chwilę zmieniał partnerki. Czy ta rosnąca popularność Adama zaowocuje przyszłymi hitami?