Polo Tv Newsy Serial Miłość w rytmie disco podbił Wasze serca!

Serial Miłość w rytmie disco podbił Wasze serca!

dodano: 16.10.2014

Losy ślicznej Nikoli, uwodzicielskiego Pawła i ochroniarza Daro nie są Wam obojętne. Nasi bohaterowie gromadzą przed telewizorami w każde sobotnie popołudnie blisko 160 tys. osób! To wielki sukces stacji Polo tv!
Serial „Miłość w rytmie disco” okazał się strzałem w dziesiątkę! Nowa produkcja stacji Polo tv bije rekordy popularności. Po trzech tygodniach emisji w sobotnim paśmie o 18:00 „Miłość w rytmie disco” gromadzi przed telewizorami średnio 154 tys. osób. Dzięki tak wielkiej popularności serialu, nasza stacja pokonała w walce o widza inne kanały muzyczne, w tym siostrzaną Eskę TV i Disco Polo Music. Serial zadebiutował na antenie Polo tv 27 września.

Losy trójki głównych bohaterów, pracowników dyskoteki, Nikoli, Pawła i Daro, splatają się z losami innych bywalców klubu. W dyskotece niczym w soczewce skupiają się problemy współczesnych młodych ludzi. Poznajemy ich małe radości, wielkie namiętności a czasem też ogromne dramaty. Wszystko w rytm największych przebojów disco polo.

Przed Wami jeszcze osiem emocjonujących odcinków o miłości, zdradzie, pożądaniu i zazdrości, okraszone największymi przebojami Waszych idoli. Przypominamy, że po każdej sobotniej premierze telewizyjnej serial dostępny jest także na naszej stronie internetowej.


Tagi