Polo Tv Newsy Serial o miłości z disco polo w tle. Miłość w rytmie disco już od września w Polo tv

Serial o miłości z disco polo w tle. Miłość w rytmie disco już od września w Polo tv

dodano: 03.09.2014

To będzie przebój jesiennej ramówki. Miłość w rytmie disco to nowa produkcja stacji Polo tv. 27 września o 18:00 zaprezentujemy pierwszy odcinek tego wspaniałego serialu. Tym, co wyróżnia tę produkcję jest duża dawka najlepszej muzyki disco polo.
Akcja serialu toczy się w popularnym nocnym klubie, gdzie pracują główni bohaterowie: Nikola, barman Paweł i ochroniarz Daro. Całą trójkę poznajemy w chwili, gdy Nikola zostaje przyjęta do pracy w charakterze kelnerki. Od tego momentu będziemy obserwatorami życia bywalców tego klubu.

Losy głównych bohaterów stanowić będą tło każdego odcinka. Będą oni łącznikiem między postaciami, które będą pojawiać się w kolejnych epizodach serialu. Będą to historie z życia wzięte. Znajdziemy tu miłość, zdradę, zazdrość, a nawet wątki kryminalne.

Znaczącą rolę w produkcji będzie odgrywała muzyka disco polo. W serialu pojawi się wiele hitów znanych z anteny naszej stacji. Tytułową piosenkę promującą serial „Zniosłem tyle kłamstw” nagrał Radek Liszewski. Premiera tego teledysku  już wkrótce w Polo tv.