Polo Tv Newsy Shazza z głową w chmurach, ostry niczym brzytwa D-Bomb i zdenerwowany Marcin Miller, czyli kolejny odcinek Disco Star! Sobota, 21 marca, godz. 18:00!

Shazza z głową w chmurach, ostry niczym brzytwa D-Bomb i zdenerwowany Marcin Miller, czyli kolejny odcinek Disco Star! Sobota, 21 marca, godz. 18:00!

dodano: 20.03.2015

Shazza, D-Bomb i Marcin Miller - nasi jurorzy mieli na castingach pełne ręce roboty! Sprawdźcie, którzy z uczestników trzeciej edycji Disco Star wywarli na nich największe wrażenie! Kolejny castingowy odcinek naszego show zobaczycie już w sobotę, 21 marca, o godz. 18:00. Bądźcie z nami!Przed nami drugie spotkanie z kandydatami na gwiazdę muzyki disco. Już jutro o 18:00 w programie Disco Star czeka Was kolejna dawka emocji, wzruszeń i świetnych głosów. Do dalszego etapu przeszli tylko najlepsi. O ich losie decydowali na castingach w Lublinie Shazza, Marcin Miller i Patryk Pegza. Na miejscu ekipie Polo tv towarzyszyli zwycięzcy pierwszej edycji naszego show - grupa Jago Young. Chłopaki przybyli, by wspierać kandydatów a przy okazji wyszukać najładniejsze wokalistki. Jednej z ich oświadczył się nawet nasz kolega redakcyjny Jacek Mędrala. Czy te spontaniczne zaręczyny pomogły ślicznej dziewczynie w przejściu do dalszego etapu programu? Sprawdźcie to koniecznie!Na discostarowej scenie pojawili się tym razem prawdziwi twardziele, w tym strzelec wyborowy i kickboxer. To jednak nie oni zdenerwowali Marcina Millera. Lidera formacji Boys poruszyły do żywego wykonania płci pięknej. Dlaczego? Tego dowiecie się już jutro w kolejnym odcinku programu Disco Star. Najczęściej wykonywanym utworem na lubelskim castingu był wielki hit formacji MIG „Wymarzona". Sięgnął po niego co drugi przesłuchiwany. Czy któryś z nich oczarował swoim wykonaniem nasze jury? Czy choć jednemu z pretendentów do tytułu gwiazdy disco otworzyła ona drogę do kolejnego etapu?W kuluarach pojawili się też na chwilę członkowie grupy Sonic, którzy chętnie dawali praktyczne rady uczestnikom castingu. Małgosia - wokalistka formacji - miała ku temu specjalny powód. W programie pojawi się ktoś bliski jej sercu. Przypomnijmy, że grupa Sonic w ubiegłej edycji naszego programu doszła do ścisłego finału. Dziś ma już na koncie pierwsze hity i teledyski. Czy zespół Lili, za który Sonic trzyma kciuki będzie miał tyle samo szczęścia? W programie pojawi się już jutro pierwszy czarny koń! To nowa zasada naszego show.Każdy z członków jury będzie mógł wybrać jednego z uczestników, który odpadł w castingu i dać mu jeszcze jedną szansę w programie. Kto będzie czarnym koniem jutrzejszego odcinka? Sprawdźcie to koniecznie! Emocji i wzruszeń na pewno nie zabraknie.
Tagi