Polo Tv Newsy Siatkarz Sebastian Świderski słucha disco polo!

Siatkarz Sebastian Świderski słucha disco polo!

dodano: 27.06.2013

Disco polo podbija serca.


 
 
To, że disco polo kochają sportowcy mogliśmy przekonać  się w pierwszych miesiącach po powstaniu wielkiego przeboju grupy Weekend pt. "Ona tańczy dla mnie". Piosenka o tańcu i męsko- damskich relacjach niespodziewanie stała się prawdziwym hitem polskich szatni. W pewnym momencie głośno było w mediach sportowych, że "Ona tańczy dla mnie" słuchana jest po wygranych spotkaniach m.in przez piłkarzy Lechii Gdańsk, Cracovii czy Podbeskidzia. Przebój grupy Weekend okazał się hymnem kibców i prawdziwym talizmanen dla sportowców! Piłkarz Paweł Wszołek w jednym z wywiadów powiedział, że dla graczy "Czarnych Koszul"  słuchanie "Ona tańczy dla mnie" przenosi  się później na dobrą dyspozycję na murawie. Podobnie jest z siatkówka. Prawdziwym hitem internetu okazał się filmik nagrany w Starych Jabłonkach podczas mistrzostw w siatkówce plażowej. Choreografia do utworu "Ona tańczy dla mnie" dziś jest już kultowa. Disco polo nie wstydzi się też Sebastian Świderski. Legendarny polski siatkarz, obecnie trener i 3222- krotny reprezentant kraju  w latach 1996-2001 w rozmowie zdradził mi, że ceni sobie polskie disco.
 
 
"Jest to muzyka dla ludzi. Jak widać wszyscy się przy niej fajnie bawią, także jak najbardziej popieram!" - zdradził Sebastian Świderski
 
 
Chwała mu za to, bo przecież sport i muzyka (szczególnie disco) to świetne połączenie. Cel jest jest jeden - dobra rozrywka! Naszą całą rozmowę możecie zobaczyć już dziś o godzinie 17:15 w programie "Wszystko mi Disco". Dodatkowo czekają na Was premiery klipów Mig "Miód Malina" i Drossel "Zakochałem się w dziewczynie" i rozmowy z Andre, Olą Wróbel, Marcinem - Dizel, Ambu-Lans, Pawłem Sałdanem w towarzystwie Iwony Chomiczewskiej, twórcą klipu "Ona tańczy dla mnie" - Łukaszem Kowalskim i uwaga - Kasią Cichopek. Będzie to specjalne wydanie programu zrealizowane w Kołobrzegu. Mam nadzieję, że udzieli Wam się nasza muzyczna, słoneczna energia.
 
 
 
Polecam serdecznie i zapraszam.
 
 
Maciej Smoliński

Tagi