Polo Tv Newsy Skaner – 4 lipca w Szczecinku na koncercie Jubileusze Gwiazd a już dziś w najnowszej sesji fotograficznej! Tylko u nas!

Skaner – 4 lipca w Szczecinku na koncercie Jubileusze Gwiazd a już dziś w najnowszej sesji fotograficznej! Tylko u nas!

dodano: 03.06.2014

Prawdziwa legenda polskiego disco. Hitem „Nadzieja” na zawsze wpisali się do historii polskiej muzyki tanecznej. Aż trudno uwierzyć, że są już z nami od 20 lat! Razem świętujmy jubileusz zespołu na naszej festiwalowej scenie.

Zespół powstał w 1993 roku, kiedy to Robert Sasinowski odszedł z grupy „Boys”, którego był współzałożycielem. Jako lider i wokalista Skanera szybko nadał zespołowi styl, który pokochali fani disco polo. Potwierdzają to już pierwsze nagrania: „Kino Kino”, „Weronika”, czy
„Gwiezdny pył”. Jednak kamieniem milowym w karierze Skanera stał się przebój „Nadzieja”
z płyty o tym samym tytule. Teledysk do utworu obejrzało miliony widzów. Potem przyszły następne hity - nie sposób nie wymienić piosenek: „Lato w Kołobrzegu”, „American Boy”, „Moja wolność”, „Afryka”, „Żołnierz”, „Wiosna”, czy „Wakacyjny romans”.To właśnie im Skaner zawdzięcza wiele nagród i wyróżnień, spośród których najważniejsze to: złota i platynowa płyta za album „Pociąg do gwiazd”, złota płyta za album „Lato w Kołobrzegu”, czy Grand Prix I Festiwalu Muzyki Disco Polo za piosenkę „Nadzieja”. Jego najnowszy klip, który oglądać mogą wierni fani Roberta Sasinowskiego to „Amore”.
W 2014 roku zespół pojawił się na Walentynkowej Gali stacji Polo tv w Sali Kongresowej, podczas której wykonał swoje największe przeboje. Zobaczcie jak prezentuje się Skaner w najnowszej sesji fotograficznej.