Polo Tv Newsy Skaner, Fanatic, Impuls, D-Bomb, Etna, i Milano już w niedzielę w Waszych domach, czyli Ogólnopolski Polo tv Hit Festival w Szczecinku w Polo tv

Skaner, Fanatic, Impuls, D-Bomb, Etna, i Milano już w niedzielę w Waszych domach, czyli Ogólnopolski Polo tv Hit Festival w Szczecinku w Polo tv

dodano: 17.10.2014

To będzie prawdziwa muzyczna uczta. Już w niedzielę o godz. 20:10 powtórka niesamowitego koncertu z udziałem największych gwiazd disco polo, czyli I Ogólnopolski Polo tv Hit Festival w Szczecinku na ekranach Waszych telewizorów! Prócz uroczej Etny, dynamicznego D-Bomba zagrają też dla Was dwie legendy sceny disco: Fanatic i Skaner!
Zobacz powtórkę niesamowitego koncertu ze Szczecinka. Elwira Mejk i Robert Gołaszewskie z grupy Top-One zaproszą Was na przegląd najlepszych przebojów gwiazd disco polo. Zagrają dla Was Etna, Impuls, D-Bomb i Milano. W koncercie usłyszycie także aż dwóch jubilatów, którzy w Szczecinku obchodzili swoje 20- i 25-lecie. Mowa o zespołach Skaner i Fanatic.

Już dziś zarezerwujcie sobie niedzielny wieczór, by razem z nami przeżyć raz jeszcze te niezapomniane chwile. A już w przyszłą niedzielę spotkanie z kolejnymi gwiazdami naszego letniego festiwalu! Nie przegapcie!
Tagi