Polo Tv Newsy Solowy debiut Agnieszki Niewęgłowskiej

Solowy debiut Agnieszki Niewęgłowskiej

dodano: 05.08.2014

Młodziutka wokalistka Agnieszka Niewęgłowska rozpoczyna solową karierę. Swoje wokalne umiejętności szlifowała pod okiem rodziców w formacji muzycznej Fortex ale w tym roku postanowiła się nieco usamodzielnić. Pojawił się już jej pierwszy solowy utwór pt. „Nie będę, nie”. Premiera teledysku do tego utworu w najbliższym Wszystko mi disco.


Agnieszka nie zamierza jednak zrezygnować z pracy w rodzinnym zespole. - Wszyscy mnie o to ostatnio pytają - śmieje się wokalistka. - Nie zamierzam opuszczać rodziny. Będę raczej równolegle rozwijać swoją solową karierę - zapewnia.

Artystka zamierza bawić się muzyką. Jej solowy projekt to trochę inne brzmienie, inne aranże, ale, jak zapewnia, będą to utwory łatwo wpadające w ucho. - To spełnienie moich marzeń - mówi nam Agnieszka. Próbkę tego nowego stylu wokalistka zaprezentowała podczas festiwalu w Ostródzie, gdzie wykonała swoją premierową piosenkę „Nie będę, nie”. Jak sama przyznała, mimo, że utwór był zupełnie nowy, refren porwał publiczność.

Już w czwartek, 7 sierpnia w programie Maćka Smolińskiego, będziemy mogli zobaczyć  klip do tego utworu. Usłyszymy też o najbliższych planach artystki. Jak zdradza nam Agnieszka, trwają już intensywne prace nad nowymi piosenkami i klipami. Solowa płyta wokalistki jest już na horyzoncie. Trzymamy kciuki.
Tagi