Polo Tv Newsy Specjalne świąteczne wydanie Wszystko mi disco, a w nim życzenia od gwiazd, świąteczne teledyski i moc niespodzianek!

Specjalne świąteczne wydanie Wszystko mi disco, a w nim życzenia od gwiazd, świąteczne teledyski i moc niespodzianek!

dodano: 23.12.2014

Wszystko mi disco w rodzinnym, świątecznym nastroju. Zobacz najpiękniejsze teledyski dotyczące tego niezwykłego okresu w roku. Będą przejażdżki saniami, kolędnicy, wspólne ubieranie choinki, dzielenie się opłatkiem i oczywiście prezenty! Zagrają specjalnie dla Was Exaited, Boys, After Party, Basta, 4Ever i Van Davi oraz Fortex i Stereo. Poczuj magię świąt w rytmach disco polo.


25 grudnia o 17:15 oderwijcie się choć na chwilę od świątecznego stołu i obejrzyjcie wyjątkowy odcinek programu Wszystko mi disco. Czeka Was tam wiele gwiazdkowych niespodzianek. Sylwek Gazda i Czadoman opowiedzą o swoich najlepszych prezentach świątecznych, a grupa Sonic zaśpiewa dla Was fragment przepięknej kolędy "Cicha noc"!Będą także życzenia od zespołu Fortex, który także przygotował nastrojową, klimatyczną piosenkę z okazji Bożego Narodzenia. Grupa Exaited zaprosi Was do obejrzenia ich najnowszego klipu pt. "Kawałek nieba". Ten niezwykły teledysk niesie z sobą cudowne przesłanie. Może odmieni ono nasze serca?


Sprawdźcie też koniecznie jak wyglądają święta w wykonaniu formacji After Party. W teledysku do piosenki "Nasze święta" obok chłopaków wystąpiły ich rodziny! Co brodaty jegomośc w czerwonym wdzianku przyniósł na gwiazdkę Patrykowi Pegzie? Sprawdźcie to!Tagi