Polo Tv Newsy Specjalne wydanie DPL! Koncert walentynkowy disco polo w Londynie, Jorrgus jako prowadzący i niesamowici goście!

Specjalne wydanie DPL! Koncert walentynkowy disco polo w Londynie, Jorrgus jako prowadzący i niesamowici goście!

dodano: 26.02.2015

Ważna wiadomość dla wielbicieli Disco Polo Live! Już w sobotę w Polo tv zobaczycie specjalne wydanie programu, a w nim: koncert walentynkowy disco polo w Londynie, nowy prowadzący i spotkania z gwiazdami disco polo! Bądźcie z nami w sobotę, 1 marca, o godz. 19:30!To będzie niesamowita gratka dla wszystkich fanów disco polo i dla wielbicieli Disco Polo Live! Zapraszamy Was przed telewizory w najbliższą sobotę, na godzinę 19:30 na specjalne wydanie programu, które zostało zarejestrowane podczas koncertu walentynkowego w Londynie. Polscy wykonawcy disco polo zagrali wówczas dla Polonii w przestrzeniach Indigo O2 Areny.

W rolę prowadzącego DPL wcieli się Jorrgus, który przepyta Radka Liszewskiego, Marcina Millera oraz Macieja Smolińskiego, prowadzącego wydarzenie. Koniecznie włączcie telewizory w sobotę o 19:30 i wczujcie się w atmosferę niesamowitego wieczoru walentynkowego z disco polo w O2 Arenie!

Tagi