Polo Tv Newsy Śpiewający weterynarz czyli Bartek Majcher - wywiad z liderem zespołu Redox w najbliższym Disco Polo Live! W programie także najnowszy klip grupy - „Ty i ja”

Śpiewający weterynarz czyli Bartek Majcher - wywiad z liderem zespołu Redox w najbliższym Disco Polo Live! W programie także najnowszy klip grupy - „Ty i ja”

dodano: 06.02.2015

Od 20 lat na rynku muzycznym. Mają fanów w różnych grupach wiekowych. Zasłynęli hitem „Zakochany Klaun”. Dziś tworzą kolejne taneczne kawałki. Upodobali sobie egzotyczne, hiszpańskie plaże i właśnie tam chętnie osadzają akcje swoich teledysków. W Disco Polo Live pojawi się lider grupy Redox Bartek Majcher - wywiad z wokalistą i jego najnowsza produkcja w programie Roberta Klatta już w najbliższą sobotę! Nie przegapcie!Jak twierdzi, muzyka to jego pasja i odskocznia od codziennych zajęć. - Nie wyobrażam sobie bez niej życia - zdradza Bartek Majcher, lider formacji Redox w rozmowie z Robertem Klattem. Już jutro w Disco Polo Live pojawi się jego najnowszy klip. „Ty i ja”. Jest to kolejna po „Siema, spoczko” produkcja zrealizowana w egzotycznych plenerach pięknej hiszpańskiej wyspy Fuerteventura. Utwór promować będzie najnowszy krążek zespołu, który najprawdopodobniej pojawi się w sprzedaży tuż po wakacjach.Lider zespołu Redox opowie Robertowi kto pomaga mu podjąć decyzje w sprawach artystycznych. Dowiecie się także czy Bartek Majcher czuje się bardziej weterynarzem czy wokalistą, oraz jak udaje mu się godzić pracę w klinice dla zwierząt z muzyczną pasją i sceniczną karierą. Czy podczas zabiegów chirurgicznych słucha disco polo? Jesteście ciekawi? Sprawdźcie to koniecznie już w sobotę 7 lutego o 19:00.

Zapowiedź jutrzejszego odcinka znajdziesz TU.Tagi