Polo Tv Newsy Spotkanie z Mejk już jutro, w sobotę, w Vipo Disco Polo Hity

Spotkanie z Mejk już jutro, w sobotę, w Vipo Disco Polo Hity

dodano: 24.10.2014

Tak apetycznie i wesoło jeszcze u Wojtka Grodzkiego nie było. Już jutro w programie Vipo Disco Polo Hity spotkanie z Mejk, a więc z królową kuchni polowej Elwirą i jej mężem Mariuszem zwanym też Marianem! Opowiedzą Wam oni o garach, gitarach, swojej nowej stylizacji i najnowszej płycie „Janek”. Dowiecie się także, w co Mariusz chętnie wtyka palce! W programie ich najnowszy klip „Graj dla mnie”, który przeniesie Was w beztroskie czasy zabaw podwórkowych lat osiemdziesiątych!
Jak co sobota czeka Was przegląd nowości, lista przebojów oraz kolejny debiutant w programie Vipo Disco Polo Hity. Tym razem będzie to grupa One Moment, która zabierze Was na pokład okrętu marynarki wojennej ORP Błyskawica. Pojawią się tam dwie piękne dziewczyny, ciemnoskóry kapitan i rozmarzona załoga.

Wojtkowi Grodzkiemu towarzyszyć jutro będzie także najpopularniejsze małżeństwo w branży disco polo, czyli Elwira i Mariusz z grupy Mejk! Opowiedzą Wam oni o nowej płycie, kolejnych projektach oraz zdradzą co działo się na planie ich najnowszego teledysku „Graj dla mnie”.

Spotkajmy się z Wojtkiem i jego gośćmi już w sobotę 25 października punktualnie o 10:05.

Już teraz zobaczcie, co Was czeka!

Tagi