Polo Tv Newsy Spotkanie z rodziną Rynkiewiczów, zaproszenie na Łódź Disco Fest i nie tylko, czyli najnowszy odcinek Disco Polo Live w internecie

Spotkanie z rodziną Rynkiewiczów, zaproszenie na Łódź Disco Fest i nie tylko, czyli najnowszy odcinek Disco Polo Live w internecie

dodano: 29.10.2014

Najlepiej zgrane trio w disco polo czyli spotkanie z rodziną Rynkiewiczów - Jarkiem Rynkiewiczem i jego synami: Karolem i Mateuszem – zobacz, co zainspirowało ich do wspólnego grania!
W kolejnym programie Robert Klatt spotkał się z najbardziej muzykalną rodziną z branży disco polo: Jarkiem i Mateuszem Rynkiewiczami. Wokalista i jednocześnie senior rodu opowiedział mu, dlaczego zdecydował się na wspólne koncertowanie z synami, a Mateusz zdradził, jakie rytmy najchętniej wprowadziłby do repertuaru. Dowiecie się także, czego najchętniej słuchają młodzi bracia Rynkiewicz.

W programie także zaproszenie na Łódź Disco Fest – najgorętszy koncert jesieni oraz notowanie listy przebojów. Kto w tym tygodniu znajdzie się na szczycie?

Oglądajcie Disco Polo Live już teraz na naszej stronie internetowej - część 1, część 2.