Polo Tv Newsy Starcie muzycznych światów w Szczecinie! Polo Hit Festival już w najbliższą sobotę

Starcie muzycznych światów w Szczecinie! Polo Hit Festival już w najbliższą sobotę

dodano: 20.08.2014

Szczecin szykuje się na muzyczny pojedynek. Już za kilka dni na deskach szczecińskiej Hali Widowiskowej spotkają się gwiazdy nurtu disco polo i legendy polskiego popu. Swoje największe przeboje zaśpiewają m. in. Boys, Classic, After Party, Power Play, Małgorzata Ostrowska i Papa D. Prócz polskich wykonawców zobaczymy także Turbo B of SNAP, Gazebo, Captain Jack i Fun Factory. Zapowiada się ciekawy wieczór.
Już w sobotę 23 sierpnia w Szczecinie startuje Polo Hit Festival. Na scenie pojawią się After Party, Power Play, Classic i Boys. Gwiazdami sobotniego wieczoru będą także Małgorzata Ostrowska i Papa D. Nie zabraknie również i zagranicznych wykonawców. Publiczność bawić będą Gazebo, Turbo B of SNAP, Captain Jack i Fun Factory. To będzie prawdziwa muzyczna uczta!

Bilety są już do nabycia na stronie internetowej eBilet.pl. Nie zwlekaj ani minuty! Bądź świadkiem tego niesamowitego zderzenia dwóch muzycznych światów. Spotkajmy się 23 sierpnia w hali widowiskowej przy ulicy Szafera w Szczecinie!

Już teraz zobacz zapowiedź koncertu.

Tagi