Polo Tv Newsy Stemple na pośladkach i dwanaście pięknych kobiet w najnowszej produkcji Czadomana! Zajrzyj z nami na plan jego klipu!

Stemple na pośladkach i dwanaście pięknych kobiet w najnowszej produkcji Czadomana! Zajrzyj z nami na plan jego klipu!

dodano: 14.08.2014

Specjalne wydanie programu Wszystko mi disco. Maciej Smoliński pojawi się na planie najnowszego klipu Czadomana „Kochane panie”. A tam atmosfera był naprawdę gorąca. Zobaczcie co Czadoman szykuje dla swoich fanów.

Wizyta na planie teledysku jest zawsze ekscytującym przeżyciem. A co dopiero wizyta na planie klipu Czadomana? Ten niezwykły artysta lubi zaskakiwać. I tym razem nie było inaczej. Nasz prezenter Maciej Smoliński pojawił się tam, by specjalnie dla Was podglądać kulisy powstawania najnowszej produkcji tego muzyka. Będzie dużo zabawy, kontrolowane upadki, przepiękna plaża nad Jeziorem Nyskim oraz oczywiście tuzin uroczych dam. Oglądajcie program Wszystko mi disco by dowiedzieć się jakim mężczyzną jest prywatnie Czadoman i kim są śliczne dziewczyny grające w jego najnowszym teledysku.To i inne ciekawostki z planu już dziś tylko w Polo tv!


W programie zobaczycie także dwie gorące wakacyjne premiery od zespołów MIG i Basta. Nie zabraknie przeboju grupy Exaited „Co ja się z Tobą mam”, którego premiera odbyła się na 19 Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie oraz wielkiego hitu jurorów drugiej edycji Disco Star „Taka miłość”! Zapraszamy już dziś, 14 sierpnia na program Wszystko mi disco, godzina 17:15.
Zobacz galerię zdjęć z planu nowego klipu Czadomana.>>

Tagi