Polo Tv Newsy Strefa nowości czyli dobra energia, taneczne rytmy i romantyczne ballady na piątkowy wieczór! W programie m.in. Radek Liszewski i jego utwór „Zniosłem tyle kłamstw”

Strefa nowości czyli dobra energia, taneczne rytmy i romantyczne ballady na piątkowy wieczór! W programie m.in. Radek Liszewski i jego utwór „Zniosłem tyle kłamstw”

dodano: 16.10.2014

Wspaniałe klipy od największych gwiazd disco polo na dobry początek weekendu. Już jutro punktualnie o 20:00 Usłyszycie nowe piosenki zespołów Exaited, Weekend, Classic, Mode-X, Rajan i Diley. Pojawi się także Radek Liszewski z piosenką „Zniosłem tyle kłamstw”. Bądźcie z nami!
Za oknem już jesienna aura ale w naszym programie jak zawsze gorące hity Waszych idoli. Na początek mamy dla Was niezwykle romantyczną propozycję grupy Solaris „Tylko z Tobą”. Później rozgrzeje Was energetyczny klip grupy Exaited „W górę ręce”. W teledysku pojawiła się formacja taneczna Temptation. Będzie także nieco nostalgiczny i refleksyjny debiut Yankiela „Jesteś mą jedyną”.

W programie pojawi się również cudowny utwór Radka Liszewskiego „Zniosłem tyle kłamstw”. To bez wątpienia jedna z najgorętszych premier tej jesieni. Piosenka promuje przebój jesiennej ramówki Polo tv – serial „Miłość w rytmie disco”. „Miłego dnia” życzyć nam będzie grupa Classic. Zespół pracuje nad nowym teledyskiem do tego właśnie utworu. Jego premiera już wkrótce w Polo tv. Na spotkanie z uroczymi brunetkami zaprasza Was Rajan i Mode-X, a wakacyjną miłość przypomni Wam Diley.

Przypominamy, że za tydzień Strefę nowości poprowadzi dla Was nasz nowy prezenter Jacek Mędrala. Poznaliście go już dzięki naszemu rewelacyjnemu serialowi „Miłość w rytmie disco”, w którym występuje w roli uwodzicielskiego barmana Pawła.

Tagi