Polo Tv Newsy Styczeń miesiącem premier disco polo! Nowe teledyski zaprezentują Weekend, Jorrgus, Andre, Classic i Rajmund

Styczeń miesiącem premier disco polo! Nowe teledyski zaprezentują Weekend, Jorrgus, Andre, Classic i Rajmund

dodano: 13.01.2015

Weekend, Jorrgus, Andre, Classic, Rajmund - gwiazdy Polo tv tworzą dla Was kolejne klipy! Już w najbliższym programie Maćka Smolińskiego zaprezentujemy Wam dwa z nich!Dopiero co rozpoczął się nowy rok a Wasi ulubieńcy już zabrali się do pracy. W styczniu mamy prawdziwy wysyp nowych klipów od gwiazd disco polo. Kolejne teledyski są w fazie produkcji! Kilka dni temu na antenie Polo tv premierę miał nowy klip Andre do piosenki pt. „Totolotek". Już w czwartek na naszej antenie pokażemy Wam gorącą nowość od grupy Weekend pt. „Ja chodzę z nią”.Radek Liszewski po raz kolejny udowadnia, że jego zespół jest w świetnej formie. Ponadto swój nowy klip w programie Wszystko mi disco zaprezentuje też Jorrgus. To prawdziwy rarytas. Formacja pojechała na zdjęcia do gorącego Egiptu.W połowie stycznia powstaną też zdjęcia do piosenki „Miłego dnia” grupy Classic. Jak zdradził nam lider zespołu Robert Klatt, na planie znów pojawi się plejada gwiazd kina i telewizji. Całość będzie nawiązywać stylistyką do poprzedniej produkcji tej formacji, teledysku „To nie przyjaźń tylko miłość”. Część zdjęć kręcona będzie w jednej z warszawskich katedr.

- Nic więcej na razie nie zdradzamy, ale będzie naprawdę interesująco - zapewnia muzyk. Więcej na temat tego klipu dowiecie się już wkrótce. Nasza kamera pojawi się na planie.

Rajmund także będzie miał dla Was coś nowego. Pod koniec tego tygodnia w okolicy Białegostoku formacja kręcić będzie teledysk do piosenki pt. „Aniu”. - To będzie wesoły klip - mówi nam wokalista. - Na planie pojawią się moje dwie tancerki: Renata i Karolina, będzie też pewna tajemnicza piękność. W roli akordeonisty w teledysku wystąpi tata Rajmunda, pan Leszek!
Tagi