Polo Tv Newsy Summer Night zaprasza Was na szałową prywatkę już w najbliższy czwartek! Gotowi na nocne harce?

Summer Night zaprasza Was na szałową prywatkę już w najbliższy czwartek! Gotowi na nocne harce?

dodano: 31.03.2015

Summer Night zaprasza Was na szałową prywatkę! „Polska Domówka” to tytuł ich najnowszej propozycji. Lider zespołu, Maciej Wawiórko, postanowił udowodnić wszystkim, że na imprezie domowej również można nieźle zaszaleć. Jego najnowszy klip tylko to potwierdza. Premiera „Polskiej Domówki"2 kwietnia w programie Wszystko mi disco!Jak szaleć to na całego. W najnowszym teledysku zespołu Summer Night pojawią się seksowne dziewczyny w zabawnych perukach, przystojni faceci i zakręcony DJ Makal. Atmosfera na planie klipu była momentami naprawdę gorąca.
- Chcieliśmy pokazać, że młodzi Polacy potrafią bawić się wszędzie, nawet w domu na tzw. białej sali - zdradził nam lider formacji Maciej Wawiórko. - Na planie klipu panowała wesoła atmosfera. Było dużo uśmiechu, tańca i dobrej zabawy. - dodaje wokalista.
Dowiedzcie się więcej o najnowszym klipie zespołu Summer Night, zrealizowanym do piosenki „Polska Domówka” i nie przegapcie premiery tego teledysku w czwartek, 2 kwietnia, w programie Wszystko mi Disco!