Polo Tv Newsy Święta z Polo tv! Najpiękniejsze życzenia od gwiazd disco polo oraz wspaniałe koncerty z ich udziałem tylko na naszej antenie!

Święta z Polo tv! Najpiękniejsze życzenia od gwiazd disco polo oraz wspaniałe koncerty z ich udziałem tylko na naszej antenie!

dodano: 19.12.2014

Znowu mamy święta - to nie tylko tytuł nowej piosenki grupy Beat Magic - to po prostu fakt! Specjalnie dla wszystkich widzów Polo tv przygotowaliśmy świąteczne życzenia od gwiazd disco polo. A w wieczór wigilijny wyemitujemy aż dwa koncerty z najpiękniejszymi kolędami w wykonaniu Waszych ulubieńców. Święta z Polo tv będą wyjątkowe! Niech ten magiczny czas otuli nas i wleje w nasze serca radość, dobro, ciepło i miłość.Z okazji świąt Bożego Narodzenia stacja Polo tv przygotowała dla Was moc prezentów, niespodzianek i cudowne koncerty z udziałem największych gwiazd disco polo! Już od poniedziałku udzieli Wam się niezwykły, świąteczny nastrój.22 grudnia pokażemy Wam specjalne wydanie programu Kuchnia Polowa. Będzie to jednocześnie pierwszy odcinek trzeciej już serii tej cieszącej się wielką popularnością kulinarnej audycji, w której pod czujnym okiem Elwiry Mejk swoje popisowe potrawy prezentują sławy disco polo. We wtorek razem z Maćkiem Smolińskim znajdziecie się na planie niezwykłego świątecznego i bardzo ciepłego klipu grupy Exaited pt. „Kawałek nieba".Już od rana w Wigilię życzenia świąteczne składać Wam będą Wasi ulubieńcy. Na antenie pojawią się Akcent, Mejk, BAsta, B-QLL, Extazy, Weekend, Boys, Classic, Camasutra, M.JAy, Jorrgus, After Party, Pudzian Band, Andre, Exaited, Etna, Power Play, Freaky Boys, MIG i D-Bomb.Bożonarodzeniowe pieśni zaśpiewają dla Was Skaner, Classic, Akcent, Fortex, Jorrgus, Exaited, Rajmund, Redox, Krzysztof Leśnik i wielu innych. Ten świąteczny program już w środę o 17:00. A punktualnie o 20:00 przeniesiemy się do jednego z najpiękniejszych obiektów sakralnych w naszym kraju czyli Klasztoru Pokamedulskiego w Wigrach na wspólne kolędowanie z Radkiem Liszewskim. Świętujcie razem z największymi gwiazdami Polo tv!Zobacz już teraz niesamowitą zapowiedź naszego świątecznego wieczoru!