Polo Tv Newsy „Szalona” - „Hitem Wszech Czasów Disco Polo”

„Szalona” - „Hitem Wszech Czasów Disco Polo”

dodano: 05.08.2013

Marcin Miller i zespół Boys mogą świętować swój wielki sukces.  Ich piosenka, która powstała w 1992 roku okazała się Hitem Wszech Czasów Disco Polo!Za nami niezwykłe wydarzenie, czyli Gala Finałowa Disco Polo Hit Wszech Czasów, która odbyła się w Ostródzie w przeddzień XVIII Festiwalu Muzyki Tanecznej. Cały koncert  mogliście zobaczyć w minioną niedzielę o godzinie 20:00 na antenie Polo tv.  

To była sentymentalna podróż po największych przebojach Waszej ulubionej muzyki, która zakończyła półroczny plebiscyt Polo tv. Podczas gali na scenie mogliśmy zobaczyć  legendy polskiego disco takie jak: Bayer Full, Weekend, Boys,  Top One, Solaris, Masters  i wielu innych.

 

 

Podczas koncertu  nie można było odczuć rywalizacji między zespołami.  Na scenie rządziła tylko i wyłącznie dobra zabawa oraz najlepsza muzyka. Licznie zebrani fani pod sceną w Ostródzie bawili się rewelacyjnie.

 

 

Zwycięzca mógł być tylko jeden okazał się nim Marcin Miller i zespół Boys, którego piosenka „Szalona” okazała się tym jednym, najlepszym „Hitem Wszech Czasów Disco Polo”.  Marcin Miller nie ukrywał wzruszenia i podkreślił, że nagroda należy się również kompozytorowi piosenki, którym jest Janusz Konopla, lider zespołu Mirage.
Marcinowi i całemu Boys gratulujemy sukcesu i czekam na kolejne hity!

 

Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć niedzielnego koncertu, to powtórka Gali Finałowej Disco Polo Hit Wszech Czasów czeka na Was już w środę 7 sierpnia o godzinie 15:00. 

 


 

Tagi