Polo Tv Newsy Szalony weekend z disco w Mrągowie. Zagrają m.in. Sabrina, Kaoma, Shazza i Boys

Szalony weekend z disco w Mrągowie. Zagrają m.in. Sabrina, Kaoma, Shazza i Boys

dodano: 06.08.2014

Baw się z największymi gwiazdami muzyki disco! Już 15 i 16 sierpnia w Mrągowie rusza kolejna edycja „Disco pod Żaglami”. Tej imprezy nie możesz przegapić. Sabrina, Kaoma, Mr. President, Londonbeat, Mario Bischin, Miriami, Afric Simone oraz rodzime gwiazdy: Shazza, Boys, D-Bomb, After Party, Pudzian Band, La Tija, Marcin Siegieńczuk na jednej koncertowej scenie!
Wpadnij do Mrągowa na szalony weekend i zabaw się z największymi gwiazdami muzyki tanecznej. Tylko teraz masz okazję połączyć wypoczynek z wystrzałową zabawą przy najlepszych hitach disco. Niezapomniane przeboje lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych, zmysłowa Lambada czy latynoska Macarena - każdy znajdzie tu coś dla siebie. W programie udział wezmą także legendy polskiej sceny disco. Swoje największe przeboje zagrają dla Was m.in. Shazza i Boys. Start w piątek 15 sierpnia, godzina 19:00!

Bilety do nabycia w punktach sprzedaży internetowej eBilet.pl, a także we wszystkich salonach empik, CKiT w Mrągowie oraz do wygrania na funpage'u Disco pod Żaglami. Patronem medialnym imprezy jest Polo tv.Tagi