Polo Tv Newsy Szalony wieczór z Lambadą w Mrągowie

Szalony wieczór z Lambadą w Mrągowie

dodano: 08.08.2014

Przed nami wielkie muzyczne wydarzenie wakacji. W dniach 15-16 sierpnia zapraszamy na kolejną odsłonę Disco pod Żaglami – dwudniowego święta najlepszej muzyki tanecznej w Mrągowie. W programie występy największych gwiazd polskiej sceny muzycznej i zagranicznych legend disco lat 80. i 90. Szykuje się prawdziwie latynoski wieczór.


Pamiętacie jak się tańczy lambadę? Lepiej poćwiczcie przed lustrem bo w piątkowy wieczór całe Mrągowo ruszy w taneczny pląs. Wszystko za sprawą zagranicznej gwiazdy festiwalu Disco pod żaglami, francuskiej grupy Kaoma. Zespół 25 lat temu zaprezentował ten niesamowicie taneczny przebój, który od razu pokochał cały świat. Wielu fanów disco pamięta go jeszcze z czasów szkolnych dyskotek.
W programie przewidziano także występ innej zagranicznej gwiazdy, Afric Simone, którego wielki przebój Ramaya znają chyba wszyscy.
Piątkowy koncert poprowadzą prezenterzy naszej stacji Edyta Folwarska i Maciej Smoliński, którzy już nie mogą się tego doczekać. Jak powiedział nam Maciej Smoliński, z miłą chęcią przypomni sobie jak się tańczy lambadę. Czy zaprosi Edytę do tańca?
Tagi