Polo Tv Newsy Szatunov na Festiwalu Muzyki Tanecznej porwał ostródzką widownię!

Szatunov na Festiwalu Muzyki Tanecznej porwał ostródzką widownię!

dodano: 28.07.2014

Jurij Szatunov, rosyjski muzyk disco i główna gwiazda 19. Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie, podbił serca publiczności. Po swym niezwykłym koncercie otrzymał specjalną nagrodę. Wręczyła mu ją prezes Polo tv Małgorzata Golińska. Artysta nie krył zadowolenia.


Fot. Piotr Grzybowski SE

Już sam fakt, że pojawił się na ostródzkiej scenie, było ogromnym sukcesem organizatorów festiwalu. Jak powiedział nam Robert Klatt, dyrektor muzyczny i artystyczny imprezy, rozmowy z gwiazdorem trwały kilka lat. Artysta miał swoje wymagania, ale w końcu udało się namówić go na występ.

Podczas sobotniego koncertu Jurij pokazał się od najlepszej strony. Na scenie tryskał energią. Damską cześć widowni poruszył swoim chłopięcym urokiem. Publiczność wprost oszalała, gdy wykonał „Biełyje rozy” - utwór, którym przed laty podbił serca Polaków. Kilkutysięczny tłum śpiewał razem z nim. Wszyscy znakomicie się bawili.

Utwory, które wykonał w Ostródzie wybrał dla niego osobiście Marcin Miller, lider grupy Boys, który jest jego wielkim fanem. Jak sam mówi, ma jego całą dyskografię. Wybór okazał się trafiony, gdyż publiczność żywo reagowała na kolejne hity rosyjskiej gwiazdy. Widać, że ma on w naszym kraju sporą grupę wielbicieli. Część koncertu Jurija Szatunova można było obejrzeć na żywo w Polo tv.Tagi