Polo Tv Newsy Szczecinek - letnia stolica DISCO POLO i nie tylko!

Szczecinek - letnia stolica DISCO POLO i nie tylko!

dodano: 21.05.2014

Już 4 lipca Szczecinek, urocze miasto na Pomorzu Zachodnim, przemieni się w letnią stolicę disco polo za sprawą I Ogólnopolskiego Polo tv Hit Festivalu! Warto je jednak odwiedzić nie tylko z tego powodu. fot. Marcin Wilk

Szczecinek to miejsce dla osób aktywnych. Miłośnicy sportów wodnych znajdą tu najdłuższy w Polsce wyciąg do nart wodnych. Zapaleni wędkarze mają do dyspozycji wspaniałe łowiska. Pobliskie lasy obfitują w grzyby i jagody.

fot. UM Szczecinek

To liczące sobie ponad siedemset lat miasto jest również organizatorem wielu ogólnopolskich a nawet międzynarodowych imprez sportowych! W Szczecinku odbywają się m. in. Puchar Polski w Traithlonie, Międzynarodowy bieg uliczny, Puchar Europy w Narciarstwie Wodnym, Polsko - Niemiecki Festiwal Balonowy czy Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego. O tym ostatnim mówi się nawet, że to najlepiej zorganizowana tego typu impreza w kraju!


fot. UM Szczecinek

Nic więc dziwnego, że właśnie tu organizujemy w tym roku nasz pierwszy, letni Polo tv Hit Festival. Przyjeżdżajcie więc tłumnie do Szczecinka na to wspaniałe, muzyczne wydarzenie wakacji.