Polo Tv Newsy Tajemnica Czadomana. Czy gwiazdor disco polo ujawni swoją tożsamość? Czy dowiemy się kim jest Czadoman?

Tajemnica Czadomana. Czy gwiazdor disco polo ujawni swoją tożsamość? Czy dowiemy się kim jest Czadoman?

dodano: 18.12.2014

Z początku występował w masce, całkowicie incognito. Nikt nie wiedział, kim jest tajemniczy wykonawca takich hitów, jak „Chodź na kolana" i „Ruda tańczy jak szalona". Potem stopniowo ujawniał swoje sekrety. Co dziś o nim wiemy? Kim jest Czadoman? Dlaczego ukrywał twarz?
Kiedy na początku sierpnia 2013 r. na Facebooku powstał profil tajemniczego Czadomana, nikt prawdopodobnie jeszcze nie przypuszczał, że zabłysła tym samym po raz pierwszy jedna z największych gwiazd polskiej sceny disco polo ostatnich lat.

Kilkanaście dni potem dotąd pusty profil wzbogacił się o pierwszy wpis. Można było w nim przeczytać, że Czadoman to grupa muzyczna, której frontman, były wokalista pop-rockowy, nie może aktualnie pokazywać swojej twarzy. Powód? Niefortunny kontrakt podpisany z byłym już menadżerem. Tak oto narodził się Prince i Banksy polskiego disco polo w jednej osobie. Twórca incognito, który heroicznie ukrywa się przed światem, dostarczając mu jedynie owoce swojego talentu i nie ujawniając swoich danych osobowych.

Po pierwszym wpisie Czadoman ponownie pogrążył się w milczeniu. Trwało ono aż do 9 grudnia, kiedy to światło dzienne ujrzała piosenka „Chodź na kolana", czyli, jak się wkrótce okazało, pierwszy wielki hit tajemniczego wokalisty.

W klipie do tego kawałka Czadoman wprawdzie się pojawił, ale na twarzy miał maskę, nie sposób więc było go zidentyfikować. Ubrany był w kostium superbohatera. Już wkrótce jego pierwsza discopolowa produkcja stała się hitem, za sprawą tanecznego rytmu, wpadającego w ucho brzmienia disco polo, trafiającego w sedno tekstu i poczucia humoru jej autora. Nie bez znaczenia była także tajemnica, którą owiana była postać wykonawcy. Wszyscy chcieli dowiedzieć się, kim jest.

W połowie grudnia Czadoman zamieścił na Facebooku wiadomość, która zelektryzowała wszystkich jego fanów. Już wkrótce będzie mógł ukazać się bez maski!

I rzeczywiście, w teledysku do drugiego przeboju Czadomana „Ruda tańczy jak szalona", który pojawił się na rynku 28 marca 2014 r. miłośnicy jego twórczości mogli zobaczyć jak ich idol zdejmuje maskę. W dalszej części teledysku na twarzy miał już tylko ciemne okulary, a na głowie charakterystyczną żółtą furażerkę. Kostium superbohatera zastąpiła koszulka z logiem i marynarka. Czadoman miał też na sobie oryginalne żółte buty. Outfit ten stał się od tego czasu jego nieodłącznym atrybutem. Pojawiał się w nimi odtąd na wszystkich zdjęciach, w teledyskach, na koncertach i w miejscach publicznych.

A co z tożsamością superbohatera disco polo? Jak dotąd nie jest ona zanana Czy Czadoman ujawni swoje imię, nazwisko, datę urodzenia? Czy pójdzie w ślady muzyków z Daft Punk, którzy publicznie nigdy nie pokazują się bez hełmów? A może, jak jeden z członków Pet Shop Boys czy lider Kombi zdejmie ciemne okulary dopiero po wielu latach? Wielbicielom Czadomana pozostaje czekać na rozwój wydarzeń i śledzić karierę swojego idola, spędzając miłe chwile przy jego przebojach, na przykład tych, które znaleźć możne na składance W rytmie Polo tv i na albumie Czadomana pt. „Czadomania". Obydwie płyty są dostępne w sklepie internetowym Lemon Records.

Dla swoich wielbicieli Czadoman przygotował też niedawno specjalną niespodziankę - zestaw, w którym oprócz płyty CD „Czadomania" znalazła się charakterystyczna koszulka z logo superbohatera.
Ten fantastyczny pakiet może okazać się także idealnym prezentem na zbliżającą się gwiazdkę. Przez internet możecie kupić go TU.


Obejrzyjcie największe hity CzadomanaKraj Produkcji: PolskaKraj Produkcji: PolskaKraj Produkcji: Polska
Tagi