Polo Tv Newsy Taniec erotyczny i gorące namiętności w kolejnym odcinku serialu Miłość w rytmie disco! Oglądaj już teraz!

Taniec erotyczny i gorące namiętności w kolejnym odcinku serialu Miłość w rytmie disco! Oglądaj już teraz!

dodano: 24.10.2014

Już za chwilę szalony wieczór kawalerski Dominika, uwodzicielska Gabi i złamane serce Marioli. Spotkaj kolejnych bohaterów naszego serialu Miłość w rytmie disco! Czy skruszony narzeczony odzyska zaufanie i miłość zranionej dziewczyny?

Kraj produkcji:  Polska

Uwaga dziewczyny! Ten odcinek może otworzyć Wam oczy! Sprawdźcie koniecznie co może wydarzyć się na wieczorze kawalerskim i jakie mogą być tego konsekwencje. Przekonajcie się jak chwilowe zauroczenie może wpłynąć na całe życie. Czy jeden taniec może zawrócić mężczyźnie w głowie? Jak wytłumaczyć rodzinie, że narzeczony uciekł sprzed ołtarza dla klubowej striptizerki? Nie życzymy Wam oczywiście takich przeżyć ale z takimi problemami zmierzyć się będą musieli bohaterowie dzisiejszego odcinka serialu Miłość w rytmie disco zatytułowanego „Wieczór kawalerski”.
Już za chwilę dowiecie się również komu naraził się barman Paweł i kto wyciągnie go z prawdziwych tarapatów. Przekonacie się także czy Nikola jest lojalna i czy ostrzeże przyjaciółkę przed wiarołomnym chłopakiem? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziecie w piatym odcinku odcinku naszego serialu. Zapraszamy do obejrzenia tego emocjonującego odcinka!

Obejrzyj pozostałe odcinki serialu MIŁOŚĆ Z RYTMIE DISCO