Polo Tv Newsy Tarta z pepperoni a'la Ola i dziewczyna z teledysku „Ona tańczy dla mnie" – poznacie Olę Wróbel i jej sekretny przepis w najbliższej Kuchni Polowej!

Tarta z pepperoni a'la Ola i dziewczyna z teledysku „Ona tańczy dla mnie" – poznacie Olę Wróbel i jej sekretny przepis w najbliższej Kuchni Polowej!

dodano: 05.01.2015

Piękna, utalentowana i zawsze uśmiechnięta. Zrobiła wyjątek dla Radka Liszewskiego i tylko dla niego zatańczyła w najpopularniejszym teledysku grupy Weekend. To właśnie ona - dziewczyna z teledysku „Ona tańczy dla mnie"! Ola Wróbel będzie gościem pierwszego w tym roku programu Kuchnia Polowa i razem z Mariuszem Bezikiem i Elwirą Mejk przygotuje dla Was wspaniałą tartę! Będzie smakowicie i zabawnie!Kogo weźmie na widelec Elwira Mejk w pierwszym w tym roku programie Kuchnia Polowa? To będzie wyjątkowe spotkanie z jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy disco polo – Olą Wróbel. To ona oczarowała lidera grupy Weekend i wystąpiła w teledysku „Ona tańczy dla mnie”. Właśnie ten klip otworzył jej drzwi do wielkiej kariery. Od tamtego czasu nagrała już 4 własne teledyski i wciąż pracuje nad kolejnymi hitami. Czy równie gładko pójdzie jej krojenie cebuli i przygotowanie niezwykle wyrafinowanej i eleganckiej tarty z pepperoni? Sprawdzicie to już dziś o 17:15 w programie Kuchnia Polowa. Sprawdźcie przy okazji, co łączy piękną Olę z Mariuszem „Bezikiem” Bereziakiem, który również dołączy do kuchennego zespołu.

A już teraz obejrzyjcie zapowiedź tego apetycznego odcinka!


Tagi