Polo Tv Newsy Teledyski disco polo biją rekordy popularności w sieci. Kolejny milion trafił na konto After Party

Teledyski disco polo biją rekordy popularności w sieci. Kolejny milion trafił na konto After Party

dodano: 21.04.2017

Teledyski disco polo biją rekordy popularności w sieci. Milionowy klip ,,Wciąż na Ciebie czekam" After Party został okrzyknięty hitem 2017.

Zdjęcie z artykułu: Teledyski disco polo biją rekordy popularności w sieci. Kolejny milion trafił na konto After Party
Teledyski disco polo - After Party - Wciąż na Ciebie czekam źródło: materiały Polo tv

Teledyski disco polo biją rekordy popularności w sieci. Kolejny milion trafił na konto klipu ,,Wciąż na Ciebie czekam" After Party. Klip został okrzyknięty hitem 2017. Nowy energetyczny kawałek Patryka Pegzy i jego tanecznej ferajny po zaledwie ośmiu dniach w sieci już zaliczył pierwszy milion odsłon. A YouTubowy licznik dopiero się rozgrzewa!

Lider formacji nie kryje radości ,,To już milion! Dziękujemy!" - czytamy na profilu muzyka disco polo. Zespół disco polo After Party nie raz udowodnił już, że jest prawdziwą fabryką tanecznych hitów. Teledysk do piosenki disco polo „Wciąż na Ciebie czekam”, w którym pobrzmiewają też rockandrollowe nuty dołączył do playlisty zespołu tuż przed świętami i już zarobił dla Patryka ponad milion odsłon! Muzyk nie kryje radości i dumy a fani odwdzięczają mu się lawiną pozytywnych komentarzy!

,,Brawo Wy"; ,,Cudowna jest ta piosenka Gratulacje Mistrzu"; ,,Utwór mega, mega, mega!!! No gratulacje i jest nowy hicior w Disco Polo. Super utworek" - zachwycają się fani. Gratulujemy i czekamy na kolejne przeboje disco polo After Party!

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL