Polo Tv Newsy Teledyski disco polo Markusa P zaskakują! Wokalista nagrał klip mrożący krew w żyłach

Teledyski disco polo Markusa P zaskakują! Wokalista nagrał klip mrożący krew w żyłach

dodano: 20.03.2017

Teledyski disco polo Markusa P nadciągają! Premiera „Wampira” Markusa P już za klika dni w Polo tv. Już teraz zobaczcie fotki z planu.

Zdjęcie z artykułu: Teledyski disco polo Markusa P zaskakują! Wokalista nagrał klip mrożący krew w żyłach
Teledyski disco polo - Markus P - Wampir źródło: materiały Polo tv

Teledyski disco polo Markusa P zaskakują! Wokalista nagrał dla was mrożący krew w żyłach klip disco polo. Uwaga, dziewczyny! Nad Wisłą grasuje prawdziwy krwiopijca. Wampir o fizjonomii Markusa P zaczepia piękne kobiety! Co z nimi robi? O tym dowiecie się już 27 marca 2017 roku.

Mroczne klimaty i muzyka disco polo - czy to się da połączyć? Wiemy, że nie często macie okazję przyglądać się takiemu połączeniu. Markus P postanowił to zmienić. W najbliższy poniedziałek w Polo tv premiera najnowszego klipu tego polonijnego wykonawcy. Klip powstał do piosenki disco polo zatytułowanej „Wampir”.

Ten teledysk na pewno przyprawi was o drżenie… chociaż niekoniecznie myślimy tu o ciarkach biegnących po plecach. Diabelsko przystojny wampir, w którego wcielił się sam wokalista, spowoduje raczej szybsze bicie serca jego fanek. Niejedna z wielbicielek Markusa P chciałaby znaleźć się na miejscu bohaterki klipu. Czarujący krwiopijca będzie uwodził piękne panie w rytm muzyki disco polo. Tej premiery nie możecie przegapić.

Zdjęcie z artykułu: Teledyski disco polo Markusa P zaskakują! Wokalista nagrał klip mrożący krew w żyłach
Teledyski disco polo - Markus P - Wampir źródło: materiały Polo tv

OGLĄDAJ ZA DARMO POLO TV NA POLOTV.PL