Polo Tv Newsy Teledyski disco polo na dobry początek 2017 roku. Pudzian Band już po nagraniach do nowego klip o miłości.

Teledyski disco polo na dobry początek 2017 roku. Pudzian Band już po nagraniach do nowego klip o miłości.

dodano: 11.01.2017

Teledyski disco polo nadciągają. Klip do „Ta dziewczyna to szaleństwo” Pudzian Band już wkrótce w Polo tv. Szalonych momentów na pewno w nim nie zabraknie.

Zdjęcie z artykułu: Teledyski disco polo na dobry początek 2017 roku. Pudzian Band już po nagraniach do nowego klip o miłości.
Zespoły disco polo - Pudzian Band źródło: materiały prasowe

 

Teledyski disco polo o miłości - wiemy, że fani muzyki tanecznej za nimi przepadają! Krystian Pudzianowski właśnie ukończył pracę nad kolejnym klipem, w którym pojawi się motyw tego szalonego uczucia. Kto padnie ofiarą strzały amora?

 

,,Kochani klip już nakręcony teraz pracujemy nad montażem. Dziękuje wszystkim, którzy pomogli przy realizacji naszego teledysku, bądźcie czujni. Ja już nie mogę się doczekać a wy?" - taki tajemniczy wpis pojawił się dziś na fanpage'u zespołu Pudzian Band (pisownia oryginalna). Znamy szczegóły tej produkcji! Jesteście ciekawi co zdradził nam jej lider Krystian Pudzianowski?

- Jak mówi sam tytuł piosenki disco polo „Ta dziewczyna to szaleństwo” zakochać się w pewnej kobiecie to czyste szaleństwo. A w jakiej, to przekonacie się w dniu premiery - mówi nam Krystian Pudzianowski. - Zdjęcia do klipu powstały w warszawskim studiu Bratanka. Na planie pojawili się celebryci. Więcej szczegółów podamy już niedługo.- mówi tajemniczo lider Pudzian Band.

Jak udało nam się dowiedzieć, na planie klipu pojawiły się ekipy z popularnych programów telewizyjnych: Warsaw Shore i Ex na plaży. W teledysku nie zabraknie też scen mrożących krew w żyłach. Barman Olo czyli Adam Adaszak zaprezentuje sztuczki z płonącym stołem! W klipie pojawią się również dwa pitbulle. Co o tym sądzicie? My, podobnie jak Krystian, już tez nie możemy się doczekać!