Polo Tv Newsy Teledyski disco polo premierowo w Polo tv - dziś po raz pierwszy Sialalajka Milano

Teledyski disco polo premierowo w Polo tv - dziś po raz pierwszy Sialalajka Milano

dodano: 09.06.2017

Teledyski disco polo premierowo w Polo tv. Zwariowany i pełen energii - taki będzie nowy klip disco polo Milano „Sialalajka”.

Zdjęcie z artykułu: Teledyski disco polo premierowo w Polo tv - dziś po raz pierwszy Sialalajka Milano
Milano Sialalajka źródło: Materiały Polo tv

Teledyski disco polo premierowo w Polo tv! Mirek Alan Trzciński już dziś osobiście zaprosi was na swoją zwariowaną i bardzo energetyczną premierę. Nowy klip disco polo formacji Milano „Sialalajka” zobaczycie po raz pierwszy na antenie Polo tv po godzinie 17:15 w programie Disco Studio.

Wokół tej piosenki disco polo narosło już tyle legend i opowieści, że sami nie możemy doczekać się tej premiery. Podobno tekst do tego kawałka napisał zaprzyjaźniony z zespołem disco polo polonista. Podobno tancerze Milano podczas kręcenia klipu zrzucili swoje łaszki! Podobno lider zespołu Mirek Trzciński na planie tej produkcji narażał swoje zdrowie i życie! Czy tak było naprawdę? Oglądajcie uważnie ten teledysk i przekonajcie się sami. Jednego jesteśmy pewni - ta piosenka pozostanie z Wami przez cały dzisiejszy dzień! Refren uderza do głowy jak dobry trunek! Włączcie telewizory w piątek o godzinie 17:15 w programie Disco Studio! Będzie się działo! Koniecznie bądźcie więc z nami! Zapraszamy!

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL