Polo Tv Newsy Teledyski disco polo Pudzian Band są zawsze bardzo dynamiczne i pełne energii. Premiera nowego klipu już dziś!

Teledyski disco polo Pudzian Band są zawsze bardzo dynamiczne i pełne energii. Premiera nowego klipu już dziś!

dodano: 06.07.2017

Teledyski disco polo Pudzian Band to zawsze wyjątkowe produkcje. Super szybka i bardzo gorąca premiera klipu Pudzian Band - „Do góry ręce” już za kilka godzin na kanale Lemon Records! Nie możecie tego przegapić!

Zdjęcie z artykułu: Teledyski disco polo Pudzian Band są zawsze bardzo dynamiczne i pełne energii. Premiera nowego klipu już dziś!
Teledyski disco polo - Pudzian Band - Do góry ręce źródło: materiały Polo tv

Teledyski disco polo Pudzian Band są zawsze bardzo dynamiczne i pełne energii. Superszybka i bardzo gorąca premiera klipu Pudzian Band tuż tuż. Już za chwileczkę, już za momencik nowy klip Krystiana Pudzianowskiego trafi do sieci! Będzie gorąco, szybko i ostro. Kto już nie może się doczekać?

To będzie Pudzian Band w ognistej odsłonie! Kolejny klip pierwszego siłacza disco polo trafi za kilka godzin do jego fanów! Mowa o teledysku do piosenki disco polo „Do góry ręce” w którym Krystian zmierzy się na torze wyścigowym ze swoim starszym bratem Mariuszem Pudzianowskim! Sportowe bryki będą śmigać z zawrotną prędkością a piękne dziewczyny będą machać chorągiewkami. W klipie znajdą się też bardziej wakacyjne obrazki. Całość do obejrzenia we czwartek 6 lipca 2017 roku na kalane Lemon Records! Program rozpocznie się o godzinie 17:15. My już odliczamy godziny a nawet minuty!

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL