Polo Tv Newsy Teledyski disco polo rozgrzewają was zimą! Mejk prezentuje Na parterze

Teledyski disco polo rozgrzewają was zimą! Mejk prezentuje Na parterze

dodano: 09.01.2017

Teledyski disco polo są najlepsze na zimową rozgrzewkę! Premiera ognistego karnawałowego klipu Mejk „Na parterze” w poniedziałek w Disco Studio!

Zdjęcie z artykułu: Teledyski disco polo rozgrzewają was zimą! Mejk prezentuje Na parterze
Teledyski disco polo - Mejk - Na parterze źródło: materiały Polo tv

 

Teledyski disco polo rozgrzewają was zimą! Już dziś najnowsze dzieło disco polo 2017 Elwiry i Mariusza z grupy Mejk „Na parterze”. Na planie klipu zjawili się Elvis Presley i boska Marilyn Monroe! Ten teledysk po raz pierwszy w Disco Studio! Nie przegapcie i sprawdźcie sami, czy lepiej jest balować na parterze czy na dachu!

Fruwające sukienki, cekinowe wdzianka, ikony lat 60. i ostra balanga - teledysk do piosenki disco polo „Na parterze”, najnowszy klip formacji Mejk, to idealna propozycja na karnawałowe disco party. Przy tym kawałku można zapomnieć o całym świecie, zwłaszcza, że w teledysku pojawiła się najseksowniejsza kobieta wszech czasów, która uważała, że diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety oraz król rock'n'rolla - ognisty Elivis, na którego koncertach kobiety mdlały i traciły zmysły. Czy w takim towarzystwie można podpierać ściany? Mówimy wam otwarcie - nie da się. Oglądajcie więc dzisiejsze Disco Studio i zobaczcie, przy czym będziecie balować w 2017 roku!

 

OGLĄDAJ POLO TV ZA DARMO NA POLOTV.PL