Polo Tv Newsy Teledyski disco polo z milionami na koncie: Eratox może być dumy z wyniku kawałka Będę czekał na Ciebie

Teledyski disco polo z milionami na koncie: Eratox może być dumy z wyniku kawałka Będę czekał na Ciebie

dodano: 17.07.2017

Teledyski disco polo biją internetowe rekordy. ,,Będę czekał na Ciebie" grupy Eratox ma na koncie siedmiocyfrowy wynik!

Zdjęcie z artykułu: Teledyski disco polo z milionami na koncie: Eratox może być dumy z wyniku kawałka Będę czekał na Ciebie
Eratox źródło: materiały prasowe

Teledyski disco polo z milionami na koncie - cieszy się nimi także i zespół disco polo Eratox - zwycięzca talent show Polo tv Disco Star. Zespół może być dumy z wyniku, jaki osiągnął teledysk do piosenki disco polo w ich wykonaniu ,,Będę czekał na Ciebie".

W chwili, gdy piszemy tego newsa, na koncie klipu widnieje cyfra 7 108 987! To naprawdę wspaniałe osiągnięcie. Gratulujemy! Teledysk zebrał też masę pozytywnych komentarzy od fanów.

,,Mogę w kółko tego słuchać, superrro!!!", ,,Super nutka :) teledysk też :)", ,,Niezłe, niezłe, nawet świetne!", ,,Mega !!!" [pisownia oryginalna - red.] - czytamy we wpisach pod teledyskiem do piosenki disco polo ,,Będę czekał na Ciebie" Eratox.

Gratulujemy zespołowi Eratox fantastycznego wyniku i czekamy na kolejne pełne energii przeboje disco polo tej niesamowitej grupy. O piosence ,,Będę czekał na Ciebie" powiemy Wam więcej w piątkowym wydaniu Disco Studio. Program wyemitujemy 21 lipca 2017 o godzinie 17:15. Nie przegapcie tego! Zapraszamy!

 

OGLĄDAJ ZA DARMO POLO TV NA POLOTV.PL