Polo Tv Newsy Teledyski disco polo z milionem na koncie i Mocny Akcent na początek roku. Klip do piosenki disco polo Przekorny los bije rekordy wyświetleń!

Teledyski disco polo z milionem na koncie i Mocny Akcent na początek roku. Klip do piosenki disco polo Przekorny los bije rekordy wyświetleń!

dodano: 11.01.2016

Teledyski disco polo biją rekordy popularności. Teledysk do piosenki disco polo „Przekorny los”, którą wykonuje Zenek Martyniuk wraz z grupą Akcent w ciągu ledwie trzech miesięcy uzyskał na oficjalnym kanale zespołu na YouTube ponad 10 milionów odsłon. To naprawdę rewelacyjny wynik!Teledyski disco polo cieszą się niesamowitą popularnością na YouTube. Zenek Martyniuk grający z przekornym losem w pokera szybko zdobył serca fanów. To, że szykuje się wielki hit, było wiadomo już po festiwalu w Ostródzie, gdzie piosenka była debiutem Akcentu. Teledysk do piosenki disco polo „Przekorny los”, zrealizowany w stylu retro, w którym widzimy króla disco polo jako ulicznego grajka, albo szulera obracającego karty i gotówkę w kłębach papierosowego dymu, rozszedł się w sieci lotem błyskawicy. Zachwyceni fani grupy piszą: „U mnie cala budowa maluje ściany w rytm tej piosenki", „Mój 8-tygodniowy synek kocha tą piosenkę, uspokaja się już przy pierwszych nutach" (pisownia oryginalna). Nic dziwnego, „Przekorny los” to kolejne potwierdzenie, że  chłopaki z Akcentu mają niezwykły talent do produkcji przebojów. Gratulujemy kolejnego sukcesu i już z niecierpliwością czekamy na następny przebój. Chodzą słychy, że premiera już całkiem niedługo.


OGLĄDAJ POLO TV ONLINE


Tagi